Efektīvākā mājas automatizācija ar LOGO!

Visas mājas funkcijas vienā automatizācijas sistēmā - LOGO! Īpaša cena – ieskaties!

Augstāka līmeņa komforts un paaugstināta drošība Jūsu mājās ir jaunākie trendi, kas var tikt realizēti lietojot automātisku kontroli, parametru regulēšanu un dažādu mājas funkciju novērošanu. LOGO! padara to īpaši viegli izpildāmu un cenas efektīvu. Kontroles sistēma, kas ir vienkārša un lietotājiem draudzīga, ļauj Jums automatizēt visdažādākās Jūsu mājas funkcijas. Īpaši parocīga ir loģisko kontrolieru iespēja pieslēgties KNX mājas sistēmai, kā arī ērta pārvaldība caur telefonu, planšetdatoru un datoru caur Wi-Fi.

Pielietojumi

Mājas automatizācija praksē: LOGO! can do more.

LOGO! iekārtas atver plašas mājas funkciju kontroles iespējas, kas padara tās par ideālu izvēli ātram, vienkāršam un kompaktam risinājumam individuāliem mājas automatizācijas projektiem. LOGO! ir risinājums ērtai procesu automatizācijai, piemēram, apsildei, kondicionēšanai, apgaismojuma kontrolei, laistīšanai, drošības sistēmām kā arī citiem procesiem. Mājas automatizācija PRAKSĒ!

Inteliģenta apgaismojuma pārvalde

Īpaši ērti un izdevīgi ir lietot LOGO!, ja nepieciešams regulēt apgaismojumu, jo vairs nav nepieciešamas neskaitāmas pārslēgšanas ierīces. Šādi arī tiek iegūta papildus drošība pateicoties risinājumiem kā ” presence simulation”, “ presence detection” un “ panic switch”. Pārvaldi baseinu kā savu kabatu! 

Istabas parametru kontrole

LOGO! ļauj Jums viegli veidot patīkamu istabas atmosfēru, pateicoties pastāvīgai optimālas temperatūras regulēšanai, žalūziju un aizkaru kontrolei kā arī istabas parametru pielāgošanai atkarībā no apkārtējiem apstākļiem. Pateicoties šo apstākļu novērošanai, LOGO! dod Jums iespēju jebkurā laikā izbaudīt visaugstāk iespējamo komforta līmeni Jūsu mājā.

Peldbaseinu un burbuļvannu regulēšana

Lai nodrošinātu maksimālu relaksāciju, LOGO! automātiski Jūsu vietā var kontrolēt peldbaseinu un burbuļvannu parametrus, piemēram, ūdens kvalitāti vai temperatūru. Automātiski var tikt regulēta arī sūknēšanas sistēma, kas ļauj Jums izbaudīt Jūsu privāto atpūtu bez liekām raizēm.

Pumpēšanas sistēmu kontrole

Mūsdienīgos īpašumos tiek lietota virkne ar dažādiem sūkņiem - laistīšanas sistēmas, strūklakas u.c. To visu var pārvaldīt LOGO! ar inteliģentu un enerģijas efektīvu kontroli. Jūs variet vienmēr sagaidīt optimāli laistītu dārzu un attālināti kontrolēt visdažādākos pumpjus. 

Vārtu un mājas pieejas kontrole

Ar LOGO! lietotājs var izveidot pats savas programmas individuālām uzraudzības funkcijām, tādējādi nodrošinot paaugstinātu drošību, aizsardzību un ērtības Jūsu īpašumam. Vārtu kontrole un inteliģents apgaismojums padara īpašuma piebraucamo ceļu ērtu un drošu Jums un Jūsu viesiem līdz pat pašām mājas durvīm. Un, protams, nav aizmirsts arī par mājas mīluļiem - var tikt automatizētas arī mājdzīvnieku durvis. Vārtu un mājas pieejas kontrole!

Drošības automatizācija un paziņojumi

Vai ir izslēgta plīts? Kā ir ar kafijas automātu? Vai gludekli? Vai visas durvis ir aizslēgtas?

Ar LOGO! uztraukšanās par šādiem jautājumiem ir pagātne. Ja būsiet kaut ko aizmirsis, automātiskā jaudu atslēgšanas funkcija to izdarīs Jūsu vietā. Kā arī klātbūtnes novērošana paziņos Jums, ja Jūsu mājā atrodas kāds neaicināts viesis.

Vienkārša elegance: visas mājas automatizācijas funkcijas vienā risinājumā

LOGO! sniedz pārsteidzošu automatizācijas funkciju klāst jebkuram risinājumam. Ar nepārspējamu cenas efektivitāti, kompaktumu, visaptverošām komunikācijas tīkla kā arī papildināšanas iespējām, mājas automatizācija atmaksājas ātrāk. Brilliantly simple, simply brilliant.

Akcijas cena LOGO! No 1.05.2021 – 1.07.2021.