JAUNUMI NO BOSCH, MILWAUKEE un CIMCO

Instrumentu mēneša ietvaros esam sagatavojuši vairākus JAUNUMUS no ražotājiem

BOSCH

X-LOCK ir jauna, divdaļīga sistēma leņķa slīpmašīnu piederumu nomaiņai ar vienu klikšķi. X-veida interfeiss starp slīpmašīnas galvu un piederumu nodrošina vieglu un ātru montāžu. Bosch Professional - pasaules līmeņa inovācija. X formas interfeiss slīpmašīnu galvai un aksesuāram ļauj vieglu un vienkāršu montāžu. Bosch Professional pasaules jaunums.

ProCORE18V akumulatoru sērija- nebijuši jaudas rādītāji visiem Bosch Professional 18V darbarīkiem: ProCORE18V 4.0Ah, 8.0Ah un 12.0Ah akumulatori – mūsu līdz šim jaudīgākie akumulatori, kas radīti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un nepārspējamu siltuma pārvaldības sistēmu.

MILWAUKEE

M18 FUEL™ un M12 FUEL™  sistēmas ir izstrādātas pasaulē visprasīgākajiem meistariem. M18 FUEL™ nodrošina maksimālu veiktspēju kompaktā konstrukcijā un iekļauj trīs Milwaukee® īpašas inovācijas — POWERSTATE™ bezsuku motoru, REDLITHIUM-ION™ akumulatoru un REDLINK PLUS™ inteliģento aparatūras un programmatūras sistēmu, kas ietver neticamu jaudu, darbības laiku un izturību.

  • M18 FUEL™ ir labākā pilnas sistēmas tehnoloģija, kas vada un aizsargā akumulatora instrumentus.
  • M12 FUEL™ ir savā klasē labākā pilna cikla tehnoloģija, kas cita starpā vada un aizsargā jūsu akumulatora instrumentus, kā arī nodrošina tiem elektrobarošanu.

CIMCO

Rūpējoties par Jūsu ērtībām CIMCO ir sagatavojis katalogu ar savām populārākajām precēm “Best OF” IZVĒLIES un PASŪTI.

Cimco Best of 2019 piedāvājums vienā katalogā! IESAKTIES!