JAUNAIS LOGO 8.3 ar datu uzglabāšanu mākonī

Kontrolējiet savu ražošanas sistēmu darbību attālināti, izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai datoru!

LOGO! tagad darbojas arī attālināti - Logo! Cloud


Kas ir Logo!
Vienkārša uzstādīšana, minimāla elektroinstalācija, lietotājam draudzīga programmēšana: Izmantojot Siemens viedo loģikas moduli LOGO!, jūs viegli varat īstenot mazus automatizācijas projektus. LOGO! loģikas modulis ietaupa vietu vadības skapī un ļauj ērti ieviest tādas funkcijas kā laika aiztures slēdži, laika releji, skaitītāji un palīgreleji.

Ko nozīmē, ka Logo! tagad ir savienojams ar mākoni?
Ar LOGO! 8.3 versiju, visiem pamata moduļiem ir pieejama attālināta piekļuve un kontrole pār savu automatizācijas sistēmu. Kontrolējiet savu ražošanas sistēmu un novērojiet vai iekārtas darbojas optimālā darba kārtībā - visu attālināti, izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai datoru.

LOGO! priekšrocības:

Integrētas moduļa ieejas un izejas.
Visos LOGO! basic moduļos ir jau iebūvētas 8 digitālās ieejas un 4 digitālās izejas, kas nodrošina automatizācijas uzdevumu funkcionalitāti bez papildus iekārtām.

Viegli programmējams.

Programmējiet savu LOGO! ar vienkāršu, viegli saprotamu un intuitīvu Function Block Diagram (FBD) vai Ladder Diagram (LD) programmēšanas valodu.

Moduļa komunikācija.

Izmantojot Modbus TCP / IP protokolu LOGO! var integrēt daudzos projektos. Saziņa ar SIMATIC kontrolieriem un SIMATIC paneļiem ir integrēta katrā LOGO! 8 kā pamatfunkcija. Ar LOGO! CMK2000 komunikācijas moduli, LOGO! 8 var izmantot kā viedo kontrolieri arī KNX sistēmā.

LOGO! web editor.

Ar LOGO! web editor, lietotāja definētas tīmekļa lapas var izveidot bez HTML un programmēšanas zināšanām, pielāgotā tīmekļa lapā parādot vērtības, datus un grafikus - digitālus vai analogus.