JAUNUMS - E90 koka skrūves no KOPOS

Sertificētās E90 koka skrūves uguns noturīgo kabeļu montāžai uz koka konstrukcijas.

Projektos bieži tiek paredzētas un uzstādītas ugunsnoturīgās kabeļu līnijas. Projektētāji un instalatori Latvijā saskaras ar nepieciešamību tās uzstādīt uz koka materiāla. 

Ražotājs KOPOS papildina savu sortimentu ar skrūvēm, kuras paredzētas montāžai kokā. Tās papildina esošo fiksācijas materiālu klāstu ugunsnoturīgo kabeļlīniju uzstādīšanai. Skrūves ir testētas un izgājušas KOPOS ugunsnoturīgo līniju materiālu testu Slovākijas laboratorijā Fires.

KVP tipa dažādu izmēru skrūves ar augstu ugunsnoturības klasi E90 (saskaņā ar DIN 4102-12) ir ideāls risinājums E30 līdz E90 kabeļu fiksācijai pie koka pamatnes – ja tāda veida koka pamatne ir no celtniecības materiāla ar atbilstošu uguns noturību. 

Atcerieties! Ugunsizturīgais kabelis spēs pildīt savu būtisko funkciju tikai tajā gadījumā, ja tas būs uzstādīts ar attiecīgiem montāžas materiāliem (skavām, renēm utt.), tostarp ar attiecīgo fiksāciju atbilstoši celtniecības materiālam, pie kā/uz kā uzstāda kabeļu līniju (ar ugunsizturīgām skrūvēm, dībeļiem utt).

Katram nozares speciālistam ir jāatceras, ka ēkas tiek projektētas un celtas cilvēkiem. Tādēļ pret drošības un ugunsdrošības jautājumiem ir jāattiecas ar pilnu atbildību.  

E30-E90 ugunsnoturīgas skrūves kokam no KOPOS meklē ESELO!

Kopos ugundrošo materiālu klāstu skatīt ŠEIT:

KOPOS E90 - ( LV )