Jaunumi un ieguvumi Jūlijā

Julijs instalacijas materialu menesis ESELO

Jūlijs ir ESELO instlācijas materiālu mēnesis, kas nāk ar aizraujošām akcijām un produktu aktualitātēm. IESKATIES!

ESELO instalācijas materiālu mēnesī vēlamies izcelt mūsu sadarbības partnerus Schneider Electric, Pawbol un Cellpack! Jūlijs ir īstais laiks, lai iegādātos mūsu sadarbības partneru produktus, iepazītos ar aktuālām precēm un saņemtu patīkamas dāvanas!

Schneider Electric ir viens no vadošajiem instalācijas materiālu ražotājiem, kurš piedāvā plašu klāstu slēdžu, rozešu, kārbu un dažādas instalācijas sistēmas.

ESELO sortimentā pieejamas visas Schneider Electric populārākās slēdžu un rozešu sērijas: ASFORA, SEDNA, D-LIFE, SYSTEM M, RENOVA.

IESKATIES šeit! Schneider Electric instalācijas materiālu mēneša īpašais piedāvājums slēdžiem un rozetēm.

 

Pawbol ir Polijas elektroinstalācijas materiālu ražotājs, kas jau kopš 1989. gada ražo augstas kvalitātes elektriskās ierīces par konkurētspējīgām cenām.

ESELO sortimentā pieejamas Pawbol kontaktligzdas, kWh skaitītāji un zemsprieguma drošinātāji, sadales kastes ar modulārajām ierīcēm u.c. produkti.

IESKATIES šeit! Pawbol vasaras piedāvājums R-BOX sadalnes kastēm.

 

Produkta aktualitāte Cellpack  Easy protect - ar želeju pildīta kārba, kas nodrošina ātru montāžu un mitruma noturīgu aizsardzību!

Easy Protect kārba ir paredzēta, lai savienotu vadus (dzīslas) ātri un bez papildus instrumentiem.

Ekskluzīvi sadarbībā ar Wago brendu Cellpack izstrādāja ūdens noturīgo risinājumu Easy Protect atbilstoši Vācijas VDE standartam, kas nodrošina IPX8 ūdens un mitruma aizsardzību.

Easy Protect ir ar želeju pildīta kārba, kas ir UV noturīga un liesmu neizplatoša. Komplektā nāk atbilstoša izmēra Wago klemme.

Plašāka informācija par Easy protect pielietojumu un priekšrocībām ŠEIT !