Kad dizains iet roku rokā ar funkcionalitāti

Mājoklis ir saimnieka individualitātes atspoguļojums, un tāpēc tajā ir būtiska katra detaļa. Viena no svarīgākajām sastāvdaļām, kas veido mājas atmosfēru, ir apgaismojums. Kompānija ABB, balstoties uz savu ilggadējo pieredzi un tradīcijām, par gaismas pārslēgšanu un regulēšanu zina visu, un tāpēc ir gatava piedāvāt slēdžu un rozešu sēriju pat visizsmalcinātākajai gaumei.

Lai arī kādas nebūtu ABB zīmola „Busch-Jaeger” izvēlētās rozetes vai slēdži, vienmēr varam būt droši par divām lietām – to nevainojamo dizainu un visplašāko funkcionalitāti.

Bāka, kas rāda ceļu

Pasaulē aizvien populārāks interjera dizainā kļūst minimālisms, un šajā gadījumā apgaismojuma slēdzis un rozete dažkārt ir vienīgie elementi uz sienas, kas piesaista uzmanību. Tieši tāpēc „Busch-Jaeger” tik rūpīgi izturas pret to dizaina izstrādi, piedāvājot vairāk nekā desmit dažādu sēriju slēdžus, kuri ļauj papildināt un izcelt jebkura mājokļa un tā saimnieka individuālo stilu.

Turklāt katra sērija ietver arī plašas individualizācijas iespējas. Piemēram, „Basic55®” slēdžu un rozešu sērija izceļas ar rāmju, taustiņu un krāsainu dekoratīvo ieliktņu kombināciju daudzveidību, kas ļauj komponentus harmoniski iekļaut jebkurā vidē. Daudzkrāsainie dekoratīvie ieliktņi šajā gadījumā interjerā kalpo kā akcenti, un astoņu dažādu krāsu pieejamība dod iespēju piemeklēt individuālu risinājumu katrai istabai. „Basic55®” ir pieejami arī ar fluorescējošiem ieliktņiem, kas piešķir tiem praktiskuma pieskārienu un pārvērš rozetes un slēdžus par bākām, kas rāda ceļu tumsā.

Savukārt „Impuls” sērijas slēdžu taustiņi, kad tie ir izslēgti, pastāvīgi ir izgaismoti, tādējādi pārvēršoties par sava veida nakts gaismekļiem. Dekoratīvā gaisma, kura dienā praktiski nav pamanāma, naktī kļūst par mazu bāku, kas ļauj viegli orientēties. Tas ir praktiski, patīkami, un garantē drošību. Taču nosaukumu šī sērija, kas izceļas ar krāsas un formas harmoniju, ir ieguvusi pateicoties kādai citai savai īpašībai - tā dēvētajai paralēlās ejas tehnikai. Jo, atšķirībā no parastajiem slēdžiem, „Impuls”, lai aktivizētu pārslēgšanas procesu, pietiek ar vieglu pieskārienu jebkurā vietā uz taustiņa

Turpinot krāsu un apgaismojuma akcentu tēmu, ir vērts pieminēt arī „Busch-axcent®” sēriju. Tās devīze – kontrasts un mundrums. Dzīvas, kontrastiem bagātas krāsas saplūst ar lielisku vizuālo izpildījumu, un tā rezultātā telpas iegūst individuālu stilu, kuru radījuši vadošie dizaineri un arhitekti.

Apmierināt jebkuras vēlmes

Krāsu paletes daudzveidība un komponentu kombinācija piemīt iepriekš minētajām „Busch-Jaeger” slēdžu un rozešu sērijām, taču ražotājs piedāvā arī ne tik spilgtus, taču nebūt ne mazāk pašpietiekamus citu sēriju produktus. Piemēram, „Carat®” sēriju, kas ir ekstravagances un cēluma iemiesojums. Šīs sērijas slēdžos apvienojas taisnas līnijas un autentiski materiāli, tādējādi piešķirot tiem oriģinalitāti.

Neapšaubāmi, uzmanību pelna arī „Pure stainless steel” sērija. Tērauds – simtprocentīga domu tīrības un absolūtas kvalitātes izpausme. No tā izgatavotie apgaismojuma komponenti ir estētiskuma, funkcionalitātes un ilgmūžības apvienojums.

Kad uzmanību nav nepieciešams akcentēt uz slēdžiem un rozetēm, taču vienlaicīgi gribas, lai tās ideāli saskanētu ar telpas dizainu, iespējams, jāizvēlas „Future® linear” sērija. Tās pievilcīgums ir bezkompromisa vienkāršajā dizainā. Šajā gadījumā vienkārša lietišķības un funkcionalitātes koncentrācija apbur ar savu skaidrību un neatkarību.

Savukārt klasiskajos interjeros labi iekļausies „Reflex SI/ SI Linear” sērija, kas sevī apvieno divas dizaina līnijas – maigu noapaļojumu un funkcionālu kvadrātveidīgumu. Abi dizaina varianti piemīt arī „Busch-Duro 2000® SI/SI Linear” sērijai. Šīs sērijas komponenti izskatās bagātīgi un izteiksmīgi, un spēj apmierināt jebkuras vēlmes izsmalcinātai telpu noformēšanai. Tie piesaista skatienu uz jebkura fona, uzsverot individualitāti un savdabību.

Vēsturiskais aspekts mūsdienīgā dizainā

Vēsturiskais aspekts mūsdienā dizainā

„Busch-Jaeger” piedāvājumā ir arī tāda slēdžu sērija, kuru iedvesmojusi pati daba. Oriģinālas formas, tīras krāsas, kā arī reti minerāli, vērtīgi akmeņi un cēlmetāli apvienojas harmoniskā kompozīcijā „Alpha” sērijā. Izteiksmīgi un iespaidīgi.

„Solo®” sērija savukārt pierāda to, ka viena vai otra priekšmeta īpašais raksturs bieži vien izpaužas tikko pamanāmās, taču nozīmīgās niansēs. Šie slēdži burtiski nedaudz atšķiras no citiem, taču tieši tas tos padara īpašus.

Tāpat īpašu vietu „Busch-Jaeger” produktu līnijā ieņem „Decento®” sērija. Šie porcelāna slēdži un rozetes studijas baltajā krāsā, kādā tās tiek izgatavotas, ir absolūti oriģinālas un pašpietiekamas. Sērija savaldzina ar savām noapaļotajām formām, kuras apvieno nostaļģisku šarmu un mūsdienīgu tehniku. Retro dizainu uzsver mazie taustiņi un labi saredzamās skrūves.

Visbeidzot, „Busch-Jaeger” rozešu un slēdžu kolekcijas kronis ir „Busch-dynasty®” sērija. Tā tika radīta, lai apmierinātu interjera estētikas un mākslinieciskā gara visstingrākās prasības. Šīs sērijas stilu veidojošais elements, kurš šeit tiek izmantots kā ornaments, ir nevīstošs sārts ziediņš no pazīstamās krievu pasakas. „Busch-Jaeger” dizaineriem ir izdevies atveidot šo leģendāro elementu pēc tā apraksta un pārcelt zieda grafisko attēlu uz slēdžu rāmīšiem.

Rezultātā radusies slēdžu un rozešu sērija, kura veidota no antīka dizaina un modernu elementu apvienojuma, kas savukārt ir izsmalcinātības un augstākās kvalitātes paraugs. Sērijā ir pieejamas dažādas krāsu kombinācijas – melna ar zeltu, balta ar zeltu vai misiņu. Ar ziedu ornamenta rotājumu vai stiklu vienā tonī, „Busch-dynasty®” sērijas slēdži kļūst par jebkuras sienas vai kopējā interjera greznojumu.

Ne velti mēdz teikt, ka būtiskākais slēpjas detaļās. Rozetes un slēdži ir tieši tādas detaļas, kas var kļūt par svarīgiem akcentiem, izceļot mājokļa īpašo dizainu. Katrs saimnieks savu māju vēlas redzēt kā savas personības un savas pasaules uztveres turpinājumu. Tieši šādu māju palīdzēs radīt ABB zīmola „Busch-Jaeger” rozešu un slēdžu dizaina daudzveidība un plašā funkcionalitāte.