Jauna klienta reģistrācija

Ja esat mūsu klients – lai saņemtu pieeju eselo.lv interneta veikalam sazinieties ar mums pa e-pastu: info@eselo.lv (norādot uzņēmuma nosaukumu, kontaktpersonu, ieņemamo amatu, e-pastu, tālruni).

Ja vēl neesat mūsu klients un esat JURIDISKA PERSONA vai reģistrēts VID kā SAIMNECISKĀS DARBĪBAS VEICĒJS - aizpildiet zemāk esošo formu.

Papildus informācija pa tālruni: +371 6 7114444 vai e-pastu: info@eselo.lv

Pēc reģistrācijas uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums. Darba dienā (08:00-17:00) 2-3 stundu laikā ar Jums sazināsies ESELO pārstāvis.

Paskaidrojumi: Nosaukums - nosaukums + SIA, A/S, IK, Z/S, SDV

Mēs apstrādājam Jūsu datus, lai sazinātos ar Jums par pasūtījuma izpildi un piegādēm, lai Jūs varētu saņemt pasūtīto preci, kā arī, lai Jūs būtu informēti par ESELO aktualitātēm – semināriem, akcijām, pasākumiem, utt. Pilnu privātuma politikas aprakstu var iepazīties ŠEIT.

Vispārēja informācija par uzņēmumu
Klienta pilnvarotā kontaktpersona
Autorizācija

Mēs apstrādājam Jūsu datus, lai sazinātos ar Jums par pasūtījuma izpildi un piegādēm, lai Jūs varētu saņemt pasūtīto preci, kā arī, lai Jūs būtu informēti par ESELO aktualitātēm – semināriem, akcijām, pasākumiem, utt. Pilnu privātuma politikas aprakstu varat iepazīties ŠEIT